Оксана Продан знялася з виборів

Вона вирішила зняти свою кандидатуру з парламентських виборів
Кандидат у народні депутати за 201-им округом Оксана Продан схвалила рішення знятися з виборчих перегонів. Про це вона написала на своїй сторінці у facebook.

У першу чергу вона подякувала чернівчанам за підтримку, а опонентам за критику. Пообіцяла й надалі допомагати Чернівцям, аби вони знову стали перлиною Європи.
- Друзі, дякую кожному з Вас за підтримку мене як кандидата. Дякую за лайки, за коментарі, за пости, за відео-звернення, за моральну підтримку, за допомогу, за креатив і фантазію, за агітацію, за віру, за внески в мій фонд, за приїзд до мене на округ!


Саме в ці дні стало видно справжність людей, великих і маленьких, далеких і близьких.
Я дякую Богу, що дав мені цей період, цей досвід і нових, деяких старих, справжніх друзів.


Знаю, що моє рідне місто має всі шанси стати знову перлиною України та Європи, знаю як це зробити, та показала чернівчанам, що це можливо, бо планувала з позиції мажоритарника об`єднати місто та зробити його успішним, — зазначила Оксана Продан.

Також Оксана Продан запевнила, що залишиться у політиці, не буде зраджувати своїх принципів та продовжить змінювати систему.

- Остання соціологія по Чернівцям показала, що мої земляки вже визначились із вибором. І це не я. То ж я знялася з реєстрації кандидаткою в народні депутати.


Дозволю собі помилятися, бути іншою, порушувати правила заради власних принципів.
Та змінювати систему незвичними для неї кроками, — підсумувала Оксана Продан.

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/09/oksana-prodan-znialasia-z-vyboriv.html” Об этом сообщает vsekommentarii.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя