Вперше за 33 роки громадянин Південної Кореї втік в диктаторську КНДР

Вперше за 33 роки громадянин Південної Кореї втік в диктаторську КНДР

73-річний громадянин Південної Кореї втік в КНДР. І це надзвичайно рідкісний випадок. Чхе У Гук прибув у аеропорт Пхеньяна й оголосив, що переїхав у столицю півночі назавжди. Пропагандистський сайт Північної Кореї Uriminzokkiri опублікував фото перебіжчика у західному костюмі й кепці в момент його прибуття в столицю КНДР, де йому вручили букет. Після цього він прочитав заготовлену заяву з листочка.

Як пише Business Insider, втечі з демократичної Південної Кореї в комуністичну і надзвичайно ізольовану КНДР стаються дуже рідко. В цей час, рух людей в протилежному напрямку значно активніший. Щороку в середньому тисяча північних корейців ризикують життям, щоб потрапити в Південну Корею.

Чхе — син двох видатних південних корейців, які теж втекли на Північ у 1986 році, покинувши двох синів і трьох дочок. За його словами, він переїхав у Північну Корею для того, щоб працювати над об’єднанням двох країн. При цьому, Чхе подякував династії Кімів за «велику любов і турботу», якою вона наділила його сім’ю.
«Велика любов і турбота, якою великий лідер Кім Ір Сен, генерал Кім Чен Ір і лідер Кім Чен Ин наділили мою сім’ю ще з часів мого прадіда, тривала впродовж трьох поколінь до тепер», — заявив перебіжчик. «Я хочу присвятити решту свого життя втіленню об’єднання народу під лідерством Кім Чен Ина», — додав він.


unian.ua Об этом сообщает news-rahiv.in.ua со ссылкой на СМИ.

...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/world/1562664152-vpershe-za-33-roki-gromadyanin-pivdennoyi-koreyi-vtik-v-diktatorsku.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя